Loading...

Bezpečnostní experti našej spoločnosti airo úspešne získali ďalšie certifikácie v oblasti kybernetickej bezpečnosti od lídra v tomto odvetví, spoločnosti CyberArk.

Bezpečnostní experti našej spoločnosti úspešne absolvovali ďalšie dve certifikácie v oblasti kybernetickej bezpečnosti, a to v technológiách Privileged Access Management (PAM) od lídra v tomto odvetví, spoločnosti CyberArk.

Novinky a informácie

späť

VÝROBCA

Certifikácia CyberArk Defender PAM preveruje praktické znalosti a technické zručnosti na udržiavanie každodenných operácií a podporu nepretržitého výkonu príslušného riešenia CyberArk.

Tieto certifikácie sú dôležitým krokom k zlepšeniu preukázania kvality našich služieb a posilneniu odbornej pozície v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Naši bezpečnostní experti sa neustále vzdelávajú a zdokonaľujú svoje zručnosti, čo dokazujú získavaním certifikácií a zároveň boli schopní poskytovať našim klientom najmodernejšie a najkvalitnejšie riešenia.

CyberArk PAM patrí medzi najpoužívanejšie nástroje v oblasti kybernetickej bezpečnosti, a preto sme hrdí na to, že naši experti získali ďalšie certifikácie práve v tejto oblasti. Tieto úspechy sú výsledkom tvrdej práce, úsilia a odhodlania našich expertov a sú pre nás veľkým potešením.

Radi by sme poďakovali našim bezpečnostným expertom za ich vynikajúce výkony a snahu, ktorú vynaložili na získanie týchto certifikácií. Venujú sa svojej práci so zanietením a sú dôkazom toho, že naša spoločnosť disponuje vysoko kvalifikovaným a motivovaným tímom.

Tieto certifikácie sú pre nás dôležitým krokom k preukázaniu a posilneniu povedomia o našej odbornosti v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Sme radi, že môžeme byť súčasťou takého skvelého tímu a budeme schopní aj naďalej poskytovať vysoko kvalitné a bezpečné služby našim klientom.


Certifikácia CyberArk Defender PAM
ZDIELAŤ

Pracujme spoločne

Poskytujeme služby šité presne podľa požiadaviek každého klienta. Sme maximálne flexibilní a ponúkneme Vám presne tie služby, ktoré potrebujete.

Adresa

airo, s r. o.
Ivanská cesta 30/B
821 04 Bratislava
Slovenská republika

Fakturačné údaje

IČO: 48286621
DIČ: 2120122488
IČ DPH: SK2120122488
IBAN: SK82 1100 0000 0029 4104 4557
OR: Oddiel Sro, Vložka č. 106156/B.

Billing information

airo, s. r. o.
Ivanska cesta 30/B
821 04 Bratislava
Slovak Republic
VAT ID: SK2120122488

Ak sa ešte nepoznáme JE TEN SPRÁVNY ČAS

Napíšte nám prostredníctvom formuláru a nechajte nám Vaše kontaktné údaje. My Vás v krátkej dobe budeme spätne kontaktovať.

Kontaktovať
DMD Group
Konštrukta
Mesto Senica
ZSVS
Martico
NBU
Neografia
PPA control
Onkologický ústav sv. Alžbety
Envien Group
Slovenská konsolidačná
Slovenské národné stredisko pre ľudské práva
Tachyum
Profi credit
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika
Mesto Šaľa